Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátom elkapott tőlem...

A barátom elkapott tőlem valamit? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Én is és a barátom is szüzek voltunk amikor lefeküdtünk, előtte fél évig semmi gond nem volt sem a csóknál, sem az orális szexnél, de amikor lefeküdtünk piros kiütések jelentek meg a péniszén és nekem sem volt kellemes érzésem odalent. Hétfőn elmegy orvoshoz, de szerintetek mitől lehetett ez? :(

Én járok nőgyógyászhoz rendszeresen és nem mondott soha semmit az orvos. Talán mintha több lenne a fehér folyásom,de azt hittem, hogy ez még normális...

SOS!


2014. jún. 6. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kis gomba? Ehhez nem kell félre lépni.De őt is kezelni kell,mert különben oda-vissza fertőzitek egymást.
2014. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Téged jól átvert a barátod!Naív vagy, szerinted a nemi betegségek csak úgy levegőn keresztül terjednek?
2014. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kidörzsölődött, és a láthatatlan hámsérülésen bement valami...szerintem nem lesz semmi komoly. Meg kell szokni egymás ottani normál flóráját.
2014. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy fertőzés.

Igazából még elkapni sem kell, bár akár idegen helyen wc-ről, uszodában, fürdőben is el lehet ilyet kapni, de nőknél például a hüvelyflóra felborulása következtében is alakulhat ki hüvelyi fertőzés.

Orvos mindenképpen lásson és a barátodat is kezelni kell!

2014. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden tesztem a nemi úton terjedő betegségekre negatív lett, de a folyásom aggaszt...

Mi lehet ez mégis??

2014. jún. 19. 04:34
 6/6 anonim ***** válasza:

De gombára, baktériumra is csináltak kenettenyésztést? A párodat kezelték?

Mert lehet nem is neked van gondod, hanem neki és ő adja vissza neked folyamatosan!

2014. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!