Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom elkapott valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elkapott valamit, engem okol érte, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal,másnap szolt hogy priso foltok jelnetek meg a péniszén és azt mondja hog ynekem van hüvelygyulladásom de az kizárt mert voltam nőgyógyásznál vett kenetet és mondta hogy nincs semmise..ph-m normális és nincs gyulladás,mellesleg gumival védekeztünk,csak elszakadt de akkor rögtön kiis vette.mitől lehet még ez vele?
2011. szept. 28. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy megcsalt,..

nagyon ostoba pasid van hallod-e

2011. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de most volt neki az első:D nekem nem,mert 1éve volt barátom,de biztos nem mástól van.de mit csináljak?
2011. szept. 28. 14:25
 3/10 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy arra a fajta óvszerre, amit használtatok, allergiás? Vádaskodás helyett sétáljon el orvoshoz egy vizsgálatra.
2011. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy latex-érzékeny.
2011. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nem latex érzékeny mert már tette fel többszöris meg verte kiabbais..de nagyon engem hibáztat hogy tuti lefekdütem valakivel,meg hogy mutassak rola papirt hogy nem e van nekem fertőzésem:S
2011. szept. 28. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát abarátod menjen el az orvoshoz, meg ha lehet te is. Most igazából szerintem a vádaskodás helyett inkább a probléma kezelésére kellene helyezni a súlyt...
2011. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bánomisén ***** válasza:

Ezek szerint, ha ő mond valamit, azt neked el kell hinned, de amit te mondasz, azt ő nem hiszi el. Fura...

Menjen csak el dokihoz, ebben a helyzetben ez a megoldás, nem a másikra mutogatás, attól nem múlnak el a piros pöttyei.

2011. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát a barátod elég éretlen hogy csak vádaskodni tud, menjetek el mindketten!
2011. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az óvszer a gyanús tényező... Nem tudom, én még nem hallottam arról, hogy ha valakinek hüvely gyulladása van, és óvszerrel védekezni, akkor a párjánák is gyulladása lesz^^" másrészt meg gondolom ha valami bajod lenne, akkor fájn,talán viszketne is,(stb.) és igy a hülye is tudja, hogy kellemetlen lenne a sex, és könnyen elkaphatja a partner, - tehát nem feküdne le vele.


Összeségében: a párod hülye, és menjen el orvoshoz.

2011. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyihoz, vizsgáltasd ki magad, arról kérj papírt. a srácot küldd el urulógushoz, vizsgáltassa ki magát, arról kérjen egy papírt. ha nem megy, ő a tettes. piszkos kézzel való recskézéstól is kiperseghet a lompos!
2011. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!