Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond a menstruációm...

Mi lehet a gond a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
2.-án kellett volna megjönnie, de csak barna folyásom volt, és azóta egészen máig nagyon sötét folyás jön belőlem, de nem elég ahhoz, hogy rá lehessen fogni, hogy mensesvér. Mi lehet a gond?
2014. jún. 7. 12:58
 1/4 Ramcsiii válasza:
100%
Őszintén nem tudom mi lehet,nekem most 5-én kellett volna,rosszul is voltam tegnap,fájt a derekam is,de nem akar megjönni..Arra kerül sor nálam midnig ha nem kapom időben meg,hogy rozmaring teát kell innom.Fözz magadnak te is és igyál meg egy-egy csészével reggel és este,cukor nélkül,de mézzel szabad.Pocsék az izé,én először azt hittem hányni fogok,de attól mindig megjön..És ezt nem is árt mindig meginni 2 napon keresztül mielött megjönni a havid,mivel ez rendszerezi és nem fordulhat elő késés. :)
2014. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mensi volt, csak nagyom gyenge most. Valőszínűleg alvadt vér miatt olyan, majd legközelebb "normális" lesz.
2014. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Terhesség?


Egyébként előfordul, hogy ennyi gyenge vérzés lép fel, de ha élsz nemi letet, en gyanakodnék

2014. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta megoldódott a gond. Csak késett a menstruációm, és előtte volt ez a sötét színű folyás. Ment a zöld kéz mindenkinek!!
2014. jún. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!