Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves vagyok es 19 eves...

16 eves vagyok es 19 eves srachoz megyek cserediaknak. Pont meg fog jonni a menzeszem, szerintetek eszreveszi? Marmint h tobbszor megyek wc-re. Es ha a wc-ben nincs kuka mit csinaljak? (lany)

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észre fogja venni, de a 19 éves srácok már nem gyerekek, neked meg nincs mit szégyellned rajta. Ha a WC-ben nincs kuka, akkor kihozod a véres betétet az új betét csomagolásába+wc papírba vagy zsebkendőbe csomagolva, és kidobod a külső kukába.
2014. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A cserediák azt jelenti ebben az esetben, hogy a diák hozzátok megy (a szüleid lakásában/házában fog élni), amíg te náluk laksz?


Ha igen, akkor bizonyára az édesanyja megértő és segítőkész lesz, de még egy apa is jó fej tud lenni. Főleg ha van egy lánytesó vagy lányrokon.


Vagy egyszerűen veszel magadnak egy kis műanyag kukát vagy beszélsz velük és kérsz tőlük. 16 évesen törvényszerű, hogy menstruálsz. Ezt minden normális ember szó nélkül megérti.

2014. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért, de a kis műanyag kuka egy icipicit feltűnőbb, mintha kiviszi becsomagolva a betétet. A kis műanyag kuka olyan, mintha ordítana, hogy "MENSTRUÁLOK, ÉS MIATTAM ODAKERÜLT EGY KIS KUKA, AZ ÉN BETÉTEIMNEK!!!" :D
2014. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
En megyek hozzajuk egy hetre,Spanyolorszagba..es van egy testvere de az is fiu
2014. jún. 7. 21:22
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy szólnék neki előre. Pl. Kivenném előtte a bőröndből a betétet, és megkérdezném merre van szemetes. Ezzel mindennek elejét veszed.
2014. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem nezne hulyenek?!
2014. jún. 7. 21:29
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, érdekes válaszok vannak itt :) Baromi hülyének fog nézni két fiatal srác, ha előre üzensz, hogy menstruálni fogsz, erről nem illik üzenetet küldeni. Ha nincs szemetes, becsomagolod, vagy a kis zacsijába, amibe csomagolva van a betét, vagy wc-papírba, beleteszed a zsebedbe, majd kidobod a konyhai szemetesbe. Ha ez is túl feltűnő, akkor szépen beteszed a táskádba és majd másnap napközben kidobod, akár az utcai szemetesbe, akár otthon amikor nem látják, már ha ennyire feszélyez, hogy felmerülhet bennük a gyanú, hogy menstruálsz.
2014. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát, én egy kicsit durvának találom, hogy betéttel a kezében kérdezze meg, hogy hol a szemetes. Ez elég furcsának nézne ki szerintem a fiú szemében. (Pl: anélkül is meg lehetne kérdezni, hogy hol van a szemetes, hogy ott lenne a kezében a betét. Lásd: mi a fenének vette elő a betétet ahhoz, hogy megkérdezze, hol van a szemetes?)


Kérdező, túl nagy ügyet csinálsz az egészből, de ez csak azért van, mert fiatal vagy. Nem mindenhol van kuka. Ilyenkor összetekerjük a betétet, becsomagoljuk, aztán kivisszük a kukába. Nem nagyon szégyenlősködik az ember, hiszen a menstruáció teljesen normális dolog, de nem is mutogatja. Tényleg nem kell belőle nagy ügyet csinálnod - ha nincs bent kuka, akkor a fiú édesanyja pontosan ugyanezt csinálja a saját menstruációja alatt!

2014. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19 éves fiú édesanyja is 99,99%, hogy menstruál még. Nemigen tudsz se a fiúnak, se neki újat mutatni majd.
2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azt kérdezd meg, hogy hová viszik ki a szemetet? A nagy kukába ki tudod vinni minden alkalommal. A fiú édesanyját kérdezd meg lehetőleg.
2014. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!