Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használata első alkalom...

Barbi1219 kérdése:

Tampon használata első alkalommal sikerülhet?

Figyelt kérdés
Kb.egy éve jött meg és erdei iskolába megyünk ahol élményparkba is elmegyünk,de most is meg van.Használhatok-e normál méretű tampont első alkalommal vagy semmiképen ne?Sürgős lenne mert holnapután indulunk és még nem próbáltam ki a tampont.Első alkalommal is beválhat már????

2014. jún. 8. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Először minit használj, hiszen nem biztos, hogy azt is sikerül felhelyezned.
2014. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is indíts minivel.
2014. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogyha már nem tudunk venni mert minden zárva van pünkösd alkalmából és itthon nincsen olyan mini?
2014. jún. 8. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, nem vesztessz semmit!
2014. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még félek egy kicsit de szerintem kipróbálom a normált mert nincs itthon más és az élményparkban nem szeretnék kint ülni a medence szélén főleg a fiúk előtt!!:D
2014. jún. 8. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Probáld meg a normált. Én is nagyon paraztam töle mikor először csinaltam (versenyszerűen úsztam, nem hagyhattam ki edzést ezért már rögtön mikor megjött szükség volt rá.) Ha holnaputan indultok akkor ma meg holnap legyén tamponnal hogy szokd meg.

Ha fürdőzes van az erdei iskolában akkor a medencebol ha kijössz azonnal csereld ki. mert átazik a tampon a medencében, vizes lesz onnantól kezdve nem sokat "véd".

2014. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi időt bír?Nagyon félek sokat olvastam hogy kell de még mindig nem vagyok benne biztos
2014. jún. 9. 07:26
 8/10 A kérdező kommentje:
5. vagy 6. nap lenne
2014. jún. 9. 07:46
 9/10 anonim válasza:
Én a múlt héten kellett kipróbáljam 13 vagyok és hát én is nagyon féltem... De érdemes minivel kezdeni nekem az se sikerült 1.-re csak másodszorra.. könnyebb hogyha leguggolsz és úgy próbálod de a lényeg, hogy lazíts és úgy helyezd fel... De nyomd teljesen jól fel amíg megy és akkor nem fog vizet szívni ez hülyeség.. Hiszen az belül van és elzáródik... Csak a vért szívja a vizet nem ne aggódj..Nekem az volt a baj, hogy nem nyomtam fel eléggé és úgy szívja a vizet. Szóval úgy hogy nagyon nagon ameddig megy addig nyomd. Sok sikert:)
2014. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat az oszt. tarsamnak ia megvolt es mind a kettonknek sikerzlt egy normalt felhelyezni(nekem piciit bonyolultabb volt mert nagyon izgultam de sikerult)!!!!!!!:)
2014. jún. 16. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!