Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Yadine-t szedem, szünet...

A Yadine-t szedem, szünet után a 8. napon be is vettem az új havi első szemét, és 5-6 órára rá már együtt voltam a barátommal. Ugye akkorra már védett voltam újra 100%osan? Meg szilveszterkor egy kis alkohol is elfogyott, de max kis becsípés volt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem "újra" védett voltál. Ha szedted az előző havit rendesen akkor folyamatosan védett voltál, a szünet alatt is. Az alkohol pedig - ha nem hánysz miatta - ilyen kis mennyiségben nem befolyásolja a hatást.
2010. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a Yadine szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia.
2010. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval már rég védett vagy . Egyébként ezt kőkeményen 15 másodpercembe telt a google segitségével megkeresni és bemásolni.
2010. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Jójó, csak nekem eléggé logikátlan,h ha kihagysz 1-2 szemet, akkor már nem biztos a védettség,viszont 1 hét szünet alatt már védett vagy?Na mind1,fő a biztonság alapon,én szünetekben használok óvszert.
2010. jan. 2. 12:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen nem hánytam.:) Meg már kb több, mint fél éve szedem a Yadine-t, azért is bízom benne most is.:) /Mert eddig kb mindig úgy jött ki,h amikor együtt voltunk barátommal,már a 2. szemet is beszedtem./ De még1x köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!
2010. jan. 2. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!