Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni az első...

Mikor fog megjönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves leszek egy honap mulva.mar regota van feher folyasom nagy mertekben,a honaljszorom mar tobb mint egy eve no es a kezeim labaim stb is szőrosek,a nemi szorzetem pedig nagyon eros es sotet.anyukamnak 10 eves koraban jott meg.eleg vekony vagyok sajnos csak 38 kg es 155 cm.anyukam is kb ennyi volt annyi eves koraban mint en.mostanaban fel vagyok fujva,faj ott lent,nagyon faj a hatam a fejem es a nyakam.nem tudom van e valami koze hozza de ha tudtok mondjatok valamit.kb mikor fog megjonni.tudom ezt nem lehet megmondani pontosan.a melleim is mar egy eve nonek es meg nem tul nagyok de azert van.a valaszokat elore is nagyon koszonom.bocs a regeny miatt.
2014. jún. 9. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kiszámítani.
2014. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 éves korodig ráér megjönni, de a leírtak alapján neked hamarosan megjöhet!
2014. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom,nos azért köszönöm,hogy vettétek a fáradtságot és válaszoltatok!:-)Még jöhetnek a válaszok!
2014. jún. 10. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmik voltak a panaszok annó szal sztem nem soká' megjön;)):)
2014. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=els%F5+menze..


olvasgass,mielőtt leírod ugyanazt a kérdést századjára -.-

2014. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!