Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérvétel félkész eredmény,...

Vérvétel félkész eredmény, nőgyógyász és további teendők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt héten voltam vérvételen ma átvettem az eredményt, de szinte mindenhol az volt rajta, hogy "folyamatban" azt mondták az eredményekre majd 1 hónapot is várni kell meg a kezelő orvosom majd látja ezt a rendszerben. Hormonvizsgálat és inzulint is néztek. Ilyenkor mit tegyek? Felhívjam a nőgyógyászt, és kérdezzem meg mi a további teendő vagy ne zaklassam még? Ti mit tennétek?



2014. jún. 10. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki, mikor adta a beutalót, gondolom ő tudta hogy az eredményekre sokat kell várni?!
2014. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát meg kell várni az eredményt nyilván:D

Majd akkor menj vissza a dokihoz, ha már megvannak a laborok.

2014. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valahová mész és csinálnak vizsgálatot, ott el szokták mondani, hogy mikor vannak kész az eredmények. Ha több vizsgálat is van, akkor el szokták mondani, hogy melyik eredmény mikorra várható. És akkor kell menni az eredményért, amikor azok készen vannak. Gondolom a nőgyógyászhoz is akkor kell visszamenned, ha minden eredményed megvan. Szóval várd meg, mire elkészülnek az eredményeid.
2014. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak így fogalmam sincs mikor lesznek meg :/ nem hiszem, hogy kiértesítenek. Vagy ilyenkor küldenek valamit? Ne haragudjatok a tudatlanságomért még nem voltam ilyen helyzetben. :(
2014. jún. 10. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát néha rá kell kérdezni. A legegyszerűbb, ha megkérded kb. mennyi idő, és akkor érdeklődsz....
2014. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor szerintem felhívom a dokit, hogy mi legyen.
2014. jún. 10. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el még egyszer
2015. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!