Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó fájdalom, néha...

Mellbimbó fájdalom, néha kisebb hasi görcsök, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Deciora fogamzásgátlót szedek, 8 hónapja. Az előző hónapban (17 napja jött meg) teljesen normális menstruációm volt, 28 napra jött, 6 napig volt meg, ahogy eddig is. Most 9 nap múlva kell megjönnie 2-3 napja fáj a mellbimbóm (azóta nem voltunk együtt a párommal!! és előtte is, amikor "belémment" mindig ki is mostam magam) és néha enyhe görcseim vannak, mintha meg akarna jönni. Megijedtem a terhességtől (18 éves vagyok), de azt ebben az esetben kizárnám... Gondoltam arra is, hogy a hirtelen melegtől lehet, mert attól már jó pár éve vannak ilyen kisebb dolgaim, néha szédülök is... Vajon mi lehet a gond? Vagy ennyivel menstruáció előtt ez normális? Köszönöm a válaszokat előre is, fontos lenne!!!

2014. jún. 11. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem szedek és soha nem is szedtem fogamzás gátlót, de nekem is az van, hogy mensi előtt kb 1 héttel már fájnak a melleim meg néha görcsölök is. Szerintem normális, de nézd meg a betegtájékoztatóját a fogamzásgátlódnak, lehet ott is ír ilyen mellékhatásokat.
2014. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!