Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem rossz a cigi miatt köhögni...

Nem rossz a cigi miatt köhögni? Miért köhögnek a dohányosok a cigitől? Mi váltja ki a köhögést? És miért nem zavar senkit?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm cigizik, és köhögcsél tőle. Nem fulladozik, de minden nap hallom párszor köhögni őket.

Szomszédomat is, haverokat, osztálytársakat.


Nem rossz ez nekik? Mert még egyiket sem hallottam panaszkodni, hogy " Istenem! Megint köhögök a cigi miatt! "Meg egyik se akarna emiatt leszokni inkább a pénzátrcájukat féltik!


Amikor megfáztam és köhögtem én nagyon utáltam. Ők mindig köhögnek, de nem látom hogy utálnák.


Mitől köhögnek? Mi váltja ezt ki? És a kezdő dohányosok nem köhögnek csak már akik rendszeresen szívják? Mert azokat hallom köhögni aki már cigizik legalább 1-2 éve.



2014. máj. 23. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Irritálja a tüdőt és a légcsövet (egyre jobban eltömi, tönkreteszi), azért köhögnek.

Én ismerek olyat, akinek már megette a tüfdejét, rendszeresen oxigént kellett lélegeznie - de így sem hagyta abba.

Bele is halt már azóta.

2014. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én több, mint 20 évig cigarettáztam, de sosem köhögtem tőle.
2014. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jo a kerdes, ezen en is ki vagyok akadva, foleg az olyanokon, akik reggel eltoltenek 1-2 orat azzal, hogy kohognek valami egeszen undorito modon.

Es ez nekik tenyleg tok oke, nem problema, hogy minden nap ezzel indul.... most raadasul friss az elmeny, hagytam, hogy bekoltozzon hozzam egy dohanyos, de az irgalmatlan folyamatos szag (mint regen a miskolci dohanyzo vagonokban) meg a reggeli ugatas miatt kozoltem, hogy oke, akkor ennek most vegetvetunk.

Brrrrr....

2014. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!