Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fogamzásgátló...

Mitől lehet fogamzásgátló mellett darabos vérzésem?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete múlt el a mensim, most pedig megint elkezdtem darabosan vérezni.. fogamzásgátlót szedek és nem vagyok a 7 napos szünetnél... mi történhetett? Köszönöm előre is!

2014. jún. 13. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeded megfelelően a gyógyszert, nem hagytál ki egyetlen szemet sem, nem felejtettél el később bevenni szemet, nem volt valami, ami csökkenthette a hatását (hányás, hasmenés, antibiotikum, nyugtató hatású készítmények)?

Amúgy nem ártana egy kivizsgálás, nincs-e valami belső szervi gond, ami ezt okozza.

2014. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb mindig ugyanakkor veszem be a bogyeszt, és igazából nem is darabos vérzésről van szó, hanem (bocsi lehet gusztustalan lesz) barna darabokról. vérzés egyáltalán nincs csak barna darabok amik inkább ilyen rugalmas állagúak...kicsit megijeszt
2014. jún. 13. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok!

Én holnap megyek dokihoz :/

2014. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!