Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso tamponhasznalat! (? )

Elso tamponhasznalat! (? )

Figyelt kérdés

14 vagyok es ma akartam kiprobalni eloszor a tampont (mini).

Es hat enyhen szolva nem jartam sikerrel. Konkretan a feleig sem ment fol. Pontosabban lehet, hogy ment volna, de nagyon fajt (szurt es ugy ereztem abba kell hagynom) szoval megalltam

Most nagyon el vagyok keseredve es kicsit panikba estem, hogy nekem nem sikerul.

Velem van a baj? Mit kene csinalnom, hogy ne fajjon (ennyire)?

Kerlek segitsetek!:(



2014. jún. 13. 20:28
 1/6 anonim válasza:
Megvan a havi vérzésed, vagy csak úgy ki akartad próbálni?
2014. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha éppen nem menstruálsz akkor valóban kellemetlen érzés lehet feltenni. Ha menstruálsz akkor rossz pózt választottál, ezt viszont mindenkinek ki kell tapasztalni hogy hogyan a legjobb, én pl. simán állva csinálom, de a legtöbb barátnőm azt mondta, hogy nekik így nem menne, csak guggolva, meg mindenféle pózokban. Egyáltalán nem szabad fájnia amikor felrakod, az irány sem mindegy, ferdén hátrafelé kell tolni, mert a hüvely ilyen szögben áll, de ez a dobozon is rajta van.
2014. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, megvan, bar nem annyira erosen, de megvan.

Agyra ultem es ugy csinaltam.

Szerintem holnap megprobalom megegyszer, de nagyon felek

2014. jún. 13. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ha ettől ennyire félsz, lehet, hogy jobb ha hagyod, nem muszáj tampont használni.
2014. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor kell kipróbálni, amikor a legerősebb a menzeszed.

Próbálhatod úgy is, hogy a kádra felteszed az egyik lábad, vagy hanyatt fekve az ágyon.

Amikor teszed fel, akkor fújd ki lassan a levegőt, az is segít lazulni.

Biztos, hogy sikerülni fog, ha nem most, majd legközelebb.

Csak ne úgy állj neki, hogy jajj, most is biztos marhára fájni fog.

Nem te vagy az első, akinek nem sikerült kapásól feltenni a tampont.

2014. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem biztos, hogy mostanában sikerül, én csak akkor tudtam elkezdeni tampont használni, mikor már nem voltam szűz. Addig rossz érzés volt a tampon bennléte, utána hamar megszoktam. Az biztos, hogy a felhelyezési pózt, és azt is ki kell tapasztalni, hogy a hüvelyen belül hol van az, ahol legkevésbé érzed.
2014. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!