Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na most akkor legeslegelőször...

Na most akkor legeslegelőször menstruálok vagy nem? (több lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap a nagymamáméknál voltunk, kimentem a wc-re és észrevettem. hogy véres a bugyim és a wc-ben is volt egy kicsi vér.. jó nem ijedtem meg tettem be wc papírt, aztán amikor kimentem újból a wc-re akkor a wc papír eléggé véres volt .. ma viszont amikor wc-n voltam akkor ahogy kitöröltem csak kétszer vettem észre a papíron egy kis pirosas, nyálkás valamit és ma délutánra meg már egyáltalán semmi nem volt, de azért raktam be betétet .. de akkor most megjött legelőszőr a menstruációm vagy nem ?? :O fogalmam sincs .. :/ légyszi segítsetek hogy mi van velem !! :( előre is köszi.

2014. jún. 13. 22:02
 1/10 zabmester ***** válasza:
100%
Igen, ez valószínűleg az volt, és teljesen normális, hogy elsőre még csak ilyen kis rövidke volt, idő kell, amíg beáll. Még az is simán előfordulhat, hogy egy-egy hónap kimarad, eleinte ez is normális.
2014. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ .. ! :) de akkor lehet hogy most még hónapokig akkor nem lesz semmi ? :O (ment a zöld pacsi)
2014. jún. 13. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, nagylány lettél! Az is lehet, hogy ezentúl minden hónapban rendszeresen fogsz menstruálni.
2014. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) .. de akkor ez most normális hogy 1 nap volt az egész ?? :O:(
2014. jún. 13. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nekem is más volt az első, mint később.
2014. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlünk a "nagylányok" klubjában!

Ez volt az első, csak még nagyon pici.

2014. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez lehetett az első!

Majd a következő erősebb lesz.

2014. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
huh. köszönöm a válaszokat .. mindenkinek ment a zöld pacsi!! :) de akkor most a következő hónapban is meg fog jönni? :)
2014. jún. 14. 15:10
 9/10 zabmester ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk előre, valószínűleg igen, de azért ne lepődj meg, ha nem. Eleinte még rendszertelen lehet, később majd beáll rendesen a ciklusod. De persze lehet, hogy semmilyen csúszás nem lesz vele, és rögtön pontos és rendszeres lesz.
2014. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
huh köszönöm szépen.. akkor mindenre felkészülök! :)
2014. jún. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!