Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan görcsöl a hasam,1...

Kokollari kérdése:

Folyamatosan görcsöl a hasam,12 leszek! Előfordulhat, hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Görcsöl a hasam,fáj a fejem,és hányingerem van néha!Lehetséges,hogy menstruálni fogok?

2014. jún. 7. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet

vagy csak elkaptál vmi vírust

2014. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Előfordulhat. És az is, hogy vakbélgyulladásod van, ha még nem volt. Jó volna, ha ezekkel a "folyamatos" görcsökkel elhúznál egy dokihoz. Tudod, lehet a menzeszt várni, de ha meghalsz vakbélgyulladásban, mert nem mégy időben dokihoz, és perforálódik, akkor sajnos nem fogsz menstruálni sem - mert nem éred meg.
2014. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nagyon megnyugtató ez a vakbélgyulladásos story! :D

Köszi a válaszokat!Amúgy nő ott lent a szőr is

2014. jún. 7. 20:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg a hónom alján is,meg nő a mellem!
2014. jún. 7. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


teljesen felesleges lepontozni egy olyan választ, ami lehet, hogy az életedet menti meg, ha ésszel olvasod végig és fel is siekrül fogni. Te azonban eldöntötted, hogy mindenáron "mensizni" akarsz, és közben olyan buta vagy, hogy nem veszed tudomásul, hogy szőrösödve, növekvő mellekkel, barnázással meg tudom is mivel, IS lehet vakbélgyulladást kapni. És ha nem műtik meg azonnal, akkor bele is lehet halni!


Azért írtam neked ezt a "storyt", hogy te ne járj úgy, mint én, aki 12 évesen görcsölve, szőrösödve stb. került be a kórházba, vakbélgyuluval, a 24. órában. Ez azt jelenti, hogy az az utolsó előtti pillanatban. Merthogy a szüliem csesztek arra, hogy rosszul vagyok.


Ja: szőrösödtem, ezer pattanásom volt, MÉGIS csak 15 évesen jött meg. De tudod, legalább volt rá esélye. ha 12 évesen én nem verem ki a palávert, és nem megyek el EGYEDÜL az orvoshoz, akkor nem jött volna meg. Mert a másnapot sem értem volna meg.


Ennyit arról, kiscicám, hogy át kell gondolni a válaszadók válaszait és hasznosság után pontozni, nem pedig zsigerből, mint a cukorkaárusnál: ez tetszik, ez nem...

2014. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy megjön a mensid.A legrosszabbra nem kell gondolni,de figyeld a jeleket és ha nincs változás akkor valóban nem árt orvoshoz menni.
2014. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A cicid ha oldalt megnyomod akkor nem fáj,feszül kicsit?Mensinél előfordulhat.
2014. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves (vakbélgyulladásos válaszoló)!

Nem pontoztam le,a másik válaszát,amely a vakbélgyulladásos storyt mesélte el nekem,és jó lenne,ha nem csak úgy dobálná a szavakat,és mondjuk ezt illedelmesen is el lehetett volna nekem magyarázni!Örömmel értesítelek,hogy BIZTOS,hogy nincs vakbélgyulladásom!

Köszönöm a válaszod,cica! 

2014. jún. 9. 09:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na van már mensid?Megjött azóta?Tudod a mensi előtt akár 1-2 héttel már érezhetsz némi változást a testednél(cici feszülést,fájdalmat,a fehér folyás is megválozhat,több lehet akár,sűrűbb,vagy fájhat a pocid,sőt van akinek mensi elő pár napjába még hasmenése is van)


Ahány ember annyi féle módon élik meg a mensit.Nyugi,szerintem rendben vagy.:-)

2014. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,megjött!Nagyon örültem neki,de ha minden igaz,akkor ma lesz az "utolsó"!nem biztos! :)
2014. jún. 13. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!