Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon felrekezelt az orvos...

Vajon felrekezelt az orvos vagy miert nem mulik el a folyasom?

Figyelt kérdés
Mar kb egy honapja kezdodott h a feher fokysson kezdett sulyosabba valni, sargas lett es halszagu az allaga ilyen nyulos. Elmentem a dokihoz aki csak bekukkantott, denem vettkenetmintat tenyeszteshez. Azt allapitotta meg, hogy huvely heveny gyulladasom van es gombas ferrozesem. Neten kicsit utana olvastam es gombas fertozesnel azt talaltam, higy az allaga turos es viszket, ami nalam nincsen. Ezzel ellentetben a bakterialis fertozes sarga es kisse budoa (sztem nekem ezvab).... Az orvos irt ki 10 db-os cns kupot es pimafukort kremet a viszketesre (ami nekem nem is viszketett). Miutan elhasznaltam az osszes kupot pont megjott es igy nem nagyon lattan, hogy van-e folyasom vagy nem. Menzi utan 2-3 nappal vettem eszre, hogy visszajott a folyas ezert kiirattam meg egy kura cns kupot ami nem hasznalt. Elmentem a dokihoz es kiirta a klion-100 huvelykupotamitol meg 2 napja rozsaszines fokyasom van...most fogom feltenni a 4. holbap az 5.-et es utana meg fog jonni...szval marad meg ot huvelytabi menzi utanra. Valakinek volt hasonlo problemaja, es ha igen mi volt a teendo? Megjegyzem 3 honapja szedek jangee 20 fogamzasgatlot.

2014. jún. 14. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető,hogy a foggátlótól lett ilyen a folyásod.
2014. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a folyást az eddigiektől szokatlanul eltérőnek találod, akkor az bizony fertőzés lesz. Méghozzá szerintem neked bakteriális fertőzésed van, az jár halszagú folyással. Én is használtam klion kúpot, nekem egyáltalán nem segített, ha neked sem fog, akkor tarts pár nap szünetet és próbáld meg a Betadine hüvelykúpot. Nekem ez segített, és nekem is először felírta a nőgyógyász ránézésre a drágábbnál drágább gombaölő szereket, ami persze nem használt, mert nem gombám volt. Írj nyugodtan privátban, ha van valami kérdésed :) Nekem két évig volt folyamatos hüvelyfertőzésem, nagyon rosszul éreztem magam tőle, azóta rendbe jöttem szerencsére.
2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a klion d-től nekem is rózsaszínes volt és utána vérzett is (nem menstruáció miatt) és azt mondták, ez teljesen rendben van
2014. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!