Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miskolciak! Dr. Sikó László...

Miskolciak! Dr. Sikó László milyen orvos?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallottam róla, de jó lenne néhány mostani tapasztalat.

Mennyire kedves, lelkiismeretes, és a vizsgálatok ára mennyire húzós?

20L előre is köszönöm


2014. jún. 6. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hozzá járok úgy egy éve PCOS-sel és IR-rel. Előtte évekig félre keleztek, ő elsőre kiszúrta és azóta folyamatosan javulok. Nagyon kedves és odafigyel, és mivel szinte ő az egyetlen nőgyógyász-endokrinológus a megyében, ezért sokaknak nincs más választásuk. Az árakat máshoz nem tudom a hasonlítani, mert nem voltam másnál, nálam egy hasi ultrahangért 10.000-et szokott kérni.
2014. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem az IR-emet nem hajlandó kezelni, mivel vékony vagyok. Peteérésem clostilbegyttel sem volt. 1 hónap clostis stimulálás után egyből hormoninjekciókat és inszemet javasolt, ami magas inzulinszint mellett valszeg sikertelen lenne!!! Szóval nem vagyok tőle elájulva!
2015. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Update az előző válaszhoz: egy hónap sikertelen clostis stimulálás után Sikó egyből hormoninjekciókat és inszemet javasolt, és azt mondta SOHA nem fogok természetes úton teherbe esni!!!! Ebbe én nem tudtam belenyugodni és szerettem volna egy másik szakember véleményét is meghallgatni, ezért elmentem Debrecenbe Sápy dokihoz. Az ő véleménye az volt, hogy adjunk a Closty-nak még esélyt. És láss csodát! A következő clostys hónapban terhes lettem!!

Aztán a következő terhességem már Closty nélkül következett be, teljesen spontán. Ennyit Sikó dokiról. (A vizsgálatért Debrecenben fele annyit fizettem, mint Sikónál.)

2017. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!