Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁNYOK! Mit tudtok tanácsolni,...

LÁNYOK! Mit tudtok tanácsolni, hogyan vészeljem át a tesit ha ma jött meg és holnap lesz 1. és 7. órába? Ja és azt, hogy felmentés, azt mellőzzük Köszi! 13L

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy nagyon erős lesz a vérzésed? Egyszerű. Óra előtt és óra után is csere. Ha nagyon erős szokott lenni, vigyél éjszakai betétet. Ha használsz már tampont, akkor tampont + tisztasági betét, nyilván ezt is óra előtt cserélni. Nyugi, minden rendben lesz!
2010. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jan. 3. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha felmentést nem akarsz kérni, akkor kérj könnyítést, akkor nem kell futni, így biztonságosabb a betét is
2010. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem kér felmentést, mert a tanár nem engedi a szülői felmentést. (nállunk igy van) :S
2010. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nálunk úgy van hogy mi szólunk a tanárnak (méghozzá fiú tanár) hogy egészség ügyi gondok miatt vagy női problémák miatt nem tudunk tesizni
2010. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Vannak olyan tanárok mint pl a miénk aki kijelentette h őt nem érdeklik a női problémák és semmiféle könnyítést nem ad!még a felmentést sem fogadja el!Ha erősítés van azon az órán kkor azt is csinálnunk kell!De remélem a te tanárod nem ilyen!
2010. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lányok milliói vészelik át a tesit könnyítés, felmentések nélkül ilyenkor, nem kell ezt nagy dobra verni.
2010. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Utolsóval értek egyet! Kivéve, ha most jött meg először, mert akkor azért félsz, mert még nagyon tapasztalatlan vagy. De ha már régebb óta menstruálsz, mondjuk 13 évesen ez nem valószínű, akkor nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Én 4 éve menstruálok, és még SOHA nem csináltam abból ügyet,hogy tesiznem kell. Soha nem kértem sem könnyítést, sem felmentést, hisz ez egy normális, természetes dolog. Nem betegség. És nem hinném, hogy ez a tanárra tartozna, hogy kinek mikor jön meg. Nem kell ezzel "dicsekedni" és felmentést kérni. Idővel majd rájössz, hogy elég gáz. 16L Ne pontozzatok le, igazam van!
2010. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
ha a fájdalom a baj, akkor csak elkezdeni nehéz, viszont közben a mozgás jót tesz neki, kevésbé fog fájni. Ha az, hogy túl erős, akkor pedig igaza van az 1.-nek előtte, utána cserélni.
2010. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem is cseréld ki előtte és utána is. én mondjuk tesiztem amikor megvolt. (nemrég volt meg először) és én is előtte cseréltem betétet.
2010. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!