Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhgyulladásom nem múlt el...

A méhgyulladásom nem múlt el az antibiotikum hatására. Valószínűleg ismét azt fog adni az orvos. Beszedjem, vagy van valami tuti egyéb gyógymód?

Figyelt kérdés
Javulni javult az állapotom, de még mindig fáj az alhasam. A mensesemnek viszont jót tett.

2014. jún. 16. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen mindenképp szedd be. Nincs tuti gyógymód. Egy méhgyulladás már nem játék, nem kell teákkal meg ilyen baromságokkal kísérletezni, mert minél több időt töltesz el ezekkel, annál valószínűbb, hogy maradandó károsodást szenvedsz a gyulladásod hatására, és esetleg a petevezetékekig, petefészkekig is felmászhat a dolog. A következmény akár meddőség.

Úgyhogy szedd be, amit az orvos ad, és legyél túl rajta. Sajnos nem mindig sikerül előszörre, vannak nagyon mocsok, makacs fertőzések...

2014. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. Gondolkodtam, utánanéztem, és igazad van...
2014. jún. 16. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is beszedtem volna -
2014. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!