Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismedence gyulladasra vagy...

Kismedence gyulladasra vagy mehgyulladasra kapott valaki APRANAXot antibiotikum nelkul?

Figyelt kérdés

Kb harom havonta van holyag vagy mehgyulladasom.Nagyon figyelek magamra,a higieniara,meleg oltozekre,nem elek szexualis eletet es megis folyton gyulladasom van fajdalmakkal.Mindig idoben orvoshoz megyek,antibiotikumok tarhazat felirtak mar nekem.Legutobb decemberben szedtem Cifrant,ami nem hatott,aztan Kliont Zínnattal.Ettol elmult a fajdalom.Termeszetes gyogymodokat is alkalmazok mindig.

Most ujra allamdo fajdalmat erzek az alhasamban,neha a huvelyben es a gattajekon is erzek nyilalo fajdalmat,illetve pisilesnel is faj a hasam.


Irtak mar fel valakinek kizarolag Apranax fajdalomcsillapítot ilyen esetben?



2013. márc. 3. 21:41
 1/5 bensdorp ***** válasza:
56%
Remélem, nem. Az egyszerű tüneti kezelés ilyen panaszokkal nagyon szakmaiatlan lenne. Fel kell deríteni az okot, és próbálkozni az oki terápiákkal, különben igen súlyos szövődményekhez vezethet egy kismedencei gyulladás.
2013. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bensdorp ***** válasza:
71%
Persze, ha már túl vagy a tenyésztéseken, és negatív, valamint minden primer betegséget kizárt az orvos, akkor úgy lehet.
2013. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fürödj cickafarkas fürdőben. Már akkor, amikor elkezded érezni a fájdalmat, vagy gyanakszol, hogy megint előjött.
2013. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Offolok egy kicsit, meg későn is írok... de nekem pl. folyamatos görcseim vannak menzesz előtt és alatt, de nem a sima, mint általában a nők többségének, hanem milliószor erősebb. Hányással, hasmenéssel, ájulással egybekötve és mégse foglalkozik velem egy orvos se. Csak tüneti kezelést alkalmaznak... ennyit az orvosokról.

Nekem még Apranax-ot se írtak ki, pedig többen állítják, hogy jó ezekre a fájdalmakra..

2013. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mindig adtak antibiot is -
2014. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!