Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek? Dermoid ciszta...

Szerintetek? Dermoid ciszta mutet utan az orvos felirt 3honapi fogamzasgatlot, amit nem tudtam beszedni, ugyanis nagyon rosszul voltam tole.

Figyelt kérdés

12 szemet vettem be, aztan abba hagytam.2 napra ra megjott a menstruaciom, ami pont egy honapja volt. Mikor szamithatok, esetleg lehet hogy bekavart es nem is fog megjonni?

17 eves vagyok, azelott rendszeresen jart a menstruaciom



2014. jún. 16. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, soha nem szabad abbahagyni így semmilyen gyógyszert! El kell menni az orvoshoz és szépen megkérdezni, hogy nagyon rosszul vagy, nem lehetne-e a gyógyszert lecserélni, vagy ha nem lehet, akkor _hogyan_ hagyd abba. Fogamzásgátló abbahagyásával annál rosszabbat nem is csinálhattál volna, mint hogy a legközepén abbahagyod. Valamikor biztosan megjön, de hogy mikor, és rendszer szerint-e, azt egyáltalán nem lehet megmondani. Legközelebb fordulj az orvoshoz, mielőtt bármilyen gyógyszert csak úgy abbahagysz.
2014. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy így a dermoid ciszta utáni gyógyszeres kezelésed nem lett befejezve, amivel kapcsolatban megintcsak tenni kéne valamit.
2014. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kétszer volt dermoid ciszta műtétem és egyszer sem kellett utána fogamzásgátló tablettát szednem...
2016. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!