Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti vérzés, de miért?

Közti vérzés, de miért?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát szedek már lassan egy éve (dienille). Most a levél közepén tartok, előző héten beteg voltam és szedtem antibiotikumot.

Ma kicsit elkezdtem vérezni, ez az antibiotikum miatt van?

Meddig fog tartani ez a vérzés?

Úgye nem lesz tőle semmi bajom?



2014. jún. 16. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A vérzéstől nem lesz bajod, sem az antibiotikumtól, viszont minden fogamzásgátlóra rá van írva, hogy ha antibiotikumot szedsz, akkor kiegészítő védekezést kell használni, utána még egy hétig. Az antibiotikum van, hogy csökkenti/megszünteti a fogamzásgátló hatását. Nálad is valószínűleg ez van. Ezért vérzel. Nem közti vérzés, hanem olyan, mint a rendes megvonásos, mert a szervezeted úgy érzékeli, hogy nincs tabletta, mert azt kiüti az antibiotikum. Kérdezd meg az orvosodat, de addig is szedd az összes tablettát, mit kell, és használhatok kiegészítő védekezést.
2014. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ez a vérzés nem olyan mint amikor menstruálok, se színben se mennyiségben. nekem ilyenem még nem volt, ez meddig fog tartani?
2014. jún. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!