Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt valaki a fog. Gátló...

Járt valaki a fog. Gátló abbahagyása után hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja, hogy sok-sok év után, majdnem egy évtized, abbahagytam a fog.gátló szedését. Az arcom egyből elkezdett zsírosodni, ezt még tudom valamennyire kontrollálni, de most a mellkasomon és a hátamon is kezdenek kialakulni pattanások. Járt valaki így? El fognak maguktól múlni a kis dögök, vagy semmi jóra ne számítsak? Havi vérzésem is csak egyszer volt, az utolsó kimaradt, a következőnek most kellene majd megjönnie.

2014. jún. 15. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ez normalis. Sajnos ez velejaroja En is most hagytam.abba 1 honapja jo mondjuk en 1 evig szedtem. Lekopogom eddig meg semmi tunet de ne is legyen.
2014. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most fogják majd megnézni a hormonszintjeimet, mert ez már a szedése előtt is gondokat okozott, szóval remélem, hogy tudnak majd valami értelmeset mondani/felírni.
2014. jún. 15. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!