Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális enyhe vérzés menstruá...

Normális enyhe vérzés menstruáció ideje előtt? 6nap Pevaril kúp kezelésen vagyok túl. Nem tudom az-e az oka, vagy méhszájseb rosszabbodott?

Figyelt kérdés

Gombára gyanakodva a nőgyógyász Pevaryl kúp+krém kezelést írt elő ... valahogy használata során rosszabbnak tűnt az állapotom, és most kicsi vért vettem észre a kúppal keveredve... azt kérte 4hét múlva menjek vissza gondolom azért is 4hét mert akkor menstruáció után leszek már. Mondta, hogy van egy méhszájsebem is, amit le akar fagyasztani.

Nem tudom, hogy:

A: előbb jött-e meg a menstruációm?!

B: érzékeny vagyok erre a kúpra?!

C: a méhszájseb rosszabbodott és az vérzik?!


2014. jún. 17. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A méhszájseb miatt vérzel szerintem, de ezt majd a doki megmondja.
2014. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mit mondott a doki?
2014. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megjött azóta?
2014. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a vérzés maga a menstruáció volt, mint kiderült. Erősödött, majd 5napig tartott... Viszont nagyon furcsa volt ennyire korán megjönnie :/ lehet túl sok a stressz
2014. aug. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!