Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 34 hetes kismama vagyok...

34 hetes kismama vagyok nagyon levertnek érzem magam egész terhességek jól viseltem, de kb. egy hete van ilyen érzésem ez a szülést jelenti vagy mit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem jelenti a szülést. Ha teheted pihenj sokat, illetve ülj ki a napra, amikor nem tűz olyan erősen. De, ha úgy érzed, hogy ez komolyabb annál, mint amit ki lehetne aludni, akkor keress fel egy szakembert, mert létezik terhesség alatti depresszió is.
2014. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de annyira azért nem komoly csak egész terhesség alatt minden rendben volt most meg furcsa :)
2014. jún. 18. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan gáz, a napsütés tényleg sokat segíthet, hisz hangulatjavító, egyébként meg pihenj, de ha inkább az emberek hiányoznak, akkor meg menj közéjük.
2014. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A 3.trimeszter sokmindenkinél okoz levertséget, mert azonkívül h kenyelmetlen minden téren (alvás, mozgás...stb) kimerítő is nagyon! Ez első olvasatra normális, és ahogy az előttem szóló írta, ha úgy érzed, h a rosszkedvet ndm tudod kipihenni, kérdezz meg egy dokit v védőnőt! Jó egészséget! :)
2014. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 18. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!