Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma kipróbáltam a tampont és a...

Ma kipróbáltam a tampont és a felhelyezés nagyon kényelmetlen volt (kicsit fájdalmas). Szerintetek is hagyni kéne az egészet egy ideig?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szerettem volna a tampont kipróbálni, mert nekem az első két nap nagyon erős. Anyukám vett is ob. minit, de egy ponton a művelet felhelyezés közben megakadt. Olvastam, hogy még ,,mélyebbre" kell rakni, ha kényelmetlen/érezni lehet, de nálam semerre nem akart mozdulni. Így inkább kiszedtem. Kicsit csalódott vagyok, szerintem még várni kéne, hogy minden szempontból felkészüljek erre az egészre. Arról nem is beszélve, hogy szinte úgy kellett magamba erőszakoljam. Mi a véleményetek?

17/lány



2014. jún. 19. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az h vmit nem jol csinaltal
2014. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legelső felhelyezés szerintem mindenkinek fájdalmas/kényelmetlen, nekem legalàbbis az volt. Próbáld meg úgy, hogy pl a wc tetejét lehajtod és az egyik làbad rá rakod, majd próbáld meg ellazítani magad, és csak csusztasd be és tényleg inkàbb kicsit mélyebbre úgy nem kényelmetlen. De igazából erre rà kell jönnöd magadnak, hogy neked hogy jó. Remélem tudtam segíteni
2014. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gusztustalanul hangzik, de ne mosakodj előtte. Akkor próbálkozz amikor legerősebb a vérzés. Ha kell, akkor felhelyezés után mosd le a vért, semmiképp se előtte, az ugyanis síkosít.
2014. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) szerintem hagyom egy ideig, mert nem tudok ellazulni, hanem rá stresszelek :(
2014. jún. 19. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, de ha egyszer ráérzel, sokkal jobb megoldás mint a betét. Nekem és több barátnőmnek is hatalmas megkönnyebbülés volt amikor pár év betétezés után elkezdtünk tampont használni.
2014. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!