Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vért pisilek de tuti hogy nem...

Vért pisilek de tuti hogy nem fáztam fel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tegnap azt hittem, csak megjött, és este teljesen átáztam, de reggel mikor mentem a mosdóba, néztem, hogy teljesen véres a vizeletem. Felfázva nem vagyok, már voltam, nem is fájt a pisilés, szóval most mit kéne csinálnom? anyának félek szólni.

2014. jún. 19. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért félsz szólni?

Vagy szólj anyudnak, vagy menj el a háziorvoshoz.!!!

2014. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem fáztál fel?

Nem mindig jár fájdalmas vizeléssel a felfázás sem, valamint két felfázás, ugyanazon személy esetében is jelentkezhet teljesen eltérő tünetekkel.

A vér már súlyos fertőzés jele lehet, így azt ajánlom minél hamarabb szólj édesanyádnak!

Addig is, igyál rengeteg folyadékot, lehetőleg vizet!

2014. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak és menjetek még a héten el az orvoshoz. És vigyetek vizeletet. Én voltam már felfázva, de utoljára nekem is csak a hirtelen jelentkező alhasi és derékfájdalom és a véres pisi volt. Kombinált húgyúti fertőzésre,Vesér ment.... szedtem antibiotikumot...pocsékul voltam.
2014. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyudnak szólj és a háziorvoshoz el kellene mennetek.

Vizelet mintát is vihetsz magaddal.

2014. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de amúgy sem tudok szólni senkinek... még egyedl vagyok itthon, és az orvoshoz még nem tudok elmenni, mert csak kocsival tudom megközelíteni.... a hasam viszont nagyon fáj... felhívtam ismerőseimet, az egyik orvos, azt mondta vese, de nem is tud értem jönni, mert messze lakik tőlnk... anyát még csak fel sem tudom hívni, mert klföldön van
2014. jún. 19. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Pedig nagyon sürgősen orvos kellene neked, szóval próbálj tovább keresni valakit, aki elvisz.
2014. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez bizony kőkemény húgyúti fertőzés, akkor is, ha nem fáj a pisilés. El kell jutnod orvoshoz. Egyedül vagy otthon egész nap? Mikor jön haza valaki?
2014. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy tampont és mosd meg magad. Jó eséllyel egyszerűen a menzeszed jött meg. Ha pisilsz, akkor a hasprés miatt sokkal nagyobb adagban jön a vér. Nekem is van, hogy alig van vérzésem, de ha elmegyek WC-re, akkor szinte ömlik.

Azért az nem túl valószínű, hogy masszívan vért vizelsz, é az égvilágon semmi más bajod nincs.

2014. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, anya már úton van, és egytt megoldjuk.... eddig iszogattam, lezuhanyoztam és utána kerestem mindennek....
2014. jún. 19. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendben vagy kislány?
2014. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!