Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnál is van, hogy jobban...

Másnál is van, hogy jobban fáj a hasa ovulációkor, mint menstruációkor?

Figyelt kérdés

Nekem, ha megvan szinte meg se érzem, néha kicsit görcsöl, de még gyógyszert se éri meg bevenni rá.

Ovulációkor viszont, majd elpusztulok egész nap. Ilyenkor nem görcsöl, inkább feszít. Nehezen bírok járni, hajolni.

Ez másnál is van így, nem hiszem, hogy ennyire kellene fájnia. Főleg, hogy sokszor hallom, hogy ilyenkor még jobban vágynak a szexre.


2014. jún. 20. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. 50 éves vagyok és eddig mindig így volt. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz és nincs semmi bajom.
2014. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam is szintén így volt, sőt szülés (szoptatás) utáni első peteérésem volt a legdurvább, 3 napig tartott, ovu előtt közvetlen már annyira fájt, hogy nem bírtam felegyenesedni. Aztán mintha elvágták volna a fájdalmat.

Mensikor meg tán életemben csak 2x görcsöltem.

2014. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a menzit meg se érzem, az ovulációt igen bár szerencsére nem olyan durva mint itt valaki írta.
2014. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovulációkor olyan mintha egy 20 cm-es penge lenne belém feltolva. Kb. másfél napig nyüszítek, főleg éjjel nagyon durva és gyógyszerre sem reagál.39/N
2014. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor így marad, nem tudok mit tenni... :/

Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld mancs.

2014. jún. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!