Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 vagyok és egy szintén 13...

13 vagyok és egy szintén 13 éves barátnőm hát hogy is mondjam, folyton kielégíti magát (ujjazza magát).! Mit csináljak? A többi lent!

Figyelt kérdés
nem tudom ezt hova tenni mert szerintem nem lenne neki szabad h így fogalmazzak. Nekem is mondta már többször h csináljam meg minden de én egyáltalán még csak gondolni sem akarok ilyenre. Szerintetek szóljak a szüleinek? Vagy anyukámnak?

2014. jún. 20. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nincs a barátnőddel semmi baj.
2014. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha meg akarod szégyeníteni, és rosszat akarsz neki, akkor kürtöld csak szét...

De jobb, ha tudod, hogy az önkielégítéssel semmi probléma nincs, egyáltalán nem baj, ha csinálja.

Honnan veszed, hogy nem lenne neki szabad? Mire alapozod ezt a feltételezést?

2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha a barátnődnek jó így, szüksége van rá, akkor csinálja. Ha neked jó úgy ahogy vagy, nincs szükséged rá, akkor te ne csináld.
2014. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
de randa kotnyeles pletykás vénasszony lesz belőled
2014. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Szabad neki. Én a helyedben nem szégyeníteném meg nyilvánosan, nem baráthoz, hanem aljas sunnyogó patkányhoz méltól dolog lenne tőled. Ha zavar, akkor mond meg neki, hogy ne beszéljen neked többet róla, a felnőttek meg úgyis tudják (hagyak nem valami bigott szektatag), hogy a világ legtermészetesebb dolga. Minden lány csinálja, én is kb ilyen korban kezdtem, és senkinek semmi köze hozzá, még az anyámnak sem.
2014. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lilikécske válasza:
63%
Soha ne legyen ilyen barátnőm, aki még azt is meg akarja szabni, hogy mikor nyúljak magamhoz.
2014. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

??? Mi közöd van hozzá, hogy mit csinál magával - amíg nem ártalmas? Semmi.

Csinálja csak, nagyon helyes, ő legalább megismeri magát, és tudni fogja, mit élvez. Én is kb. 13 éves koromtól maszturbáltam - jó, ujjazás nem. Ha mondjuk dezodoros cuccot, fésűt, banánt stb dugna fel, szólj rá (NE az anyjának, anyádnak, hanem neki), hogy nem higiénikus. Az ujjával nincsen semmi baj, mosson kezet előtte és hajrá.


Ez azért előny, mert segíthet a pasinak, mit tegyen vele, nem csak fekszik, vagy nyavalyog, hogy hiába tesz a párom bármit, nem tudok elmenni.


A helyedben követném a példáját, nagyon jó dolgokat tudsz okozni magadnak (csikló ingerlése). ;)

2014. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Kicsi lány!

Tulajdonképpen jól érzed, hogy valami nincs rendben ezzel, maga a maszturbálás nem okoz semmi problémát, a gond a folytonnal van. Ugyanúgy ahogy sokan az alkohollal sem tudják hol a határ és bizony tönkre is megy az életük.

A masturbálással igazán 2 alapvető gond lehet, ha tulzásba viszik, az egyik, hogy nem tud majd koncentrálni az illető, mert állandóan azon jár az esze, a másik viszont annak a komoly veszélye, hogy egyre rafináltabban tudja/akarja kielégíteni magát, ami ahhoz vezet, hogy amikor eljön majd az ideje a normális nemi életnek, akkor nem lesz képes azt élvezni, hanem "frigid" lesz és csak saját magának tud majd örömet szerezni. Erre pedig nagy valószínűséggel rámegy majd a kapcsolata (házassága).

Ezt lenne jó megértetni vele. Nem javaslom én sem hogy szólj bárkinek, rajta kívűl. Mindenesetre te ne így csináld.

2014. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és én csak tényleg jót akartam neki :(
2014. jún. 20. 14:05
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Miért akarsz jót neki? Én nem hinném, hogy sajnálni kéne, amiért rájött arra, amire te még nem. Hidd el jó neki, ne akard megváltani egy olyan dologért, amiről még fogalmad sincs.
2014. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!