Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat hogy attól jön...

Előfordulhat hogy attól jön elő a hüvelygombám, hogy óvszer nélkül csináltuk?

Figyelt kérdés
óvszerrel védekezünk a barátommal de néhány percig anélkül csináltuk..és arra gondoltam, hogy esetleg lehetett valami baktérium a péniszén amitől kijött rajtam..mert kb 3 napra rá égő viszkető érzésem van és nem akar elmúlni..most fogok venni canesten unot..remélem ez segít amúgy nagyon ritkán kb évente ha érzek ilyet de most szex közben is éreztem ezt az égő érzést és nagyon rossz volt.
2014. jún. 20. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, de akár egy nyilvános vécén is el lehet kapni. Két különböző dolog a gombás és a bakteriális fertőzés, máshogy is kell őket kezelni.
2014. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
először én is azt hittem, hogy csak hüvelygombám van, aztán mikor odáig fajult a dolog, hogy a fehérfolyásom rettenetesen büdös volt, elmentem a nőgyógyászhoz és mondta, hogy vmilyen bacit kaptam el. írt fel kúpu meg kenőcsöt, azóta semmi bajom :)
2014. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!