Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú vizelet,...

Kellemetlen szagú vizelet, fájdalom pisiléskor, és folyamatosan szúró, égő érzés. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1.5 hónapban 2szer is orvoshoz kellett fordulnom ezen problémákkal(elvileg felfázás a diagnózis), ám akkor még nem volt büdös a vizeletem. Kaptam rá antibiotikumot,ami helyre is vágott. Ez az egész van h egyik óráról a másikra jön elő.. de annyira kellemetlen,hogy akadályoz a napi teendőim ellátásában.

1 hónapja betegeskedem, mandulagyull.,láz, köhögés, stb..

vizeletvizsgálaton is voltam 2 alkalommal, akkor papírforma szerint minden rendben volt.

lehet a betegeskedésnek bármi köze a kérdésemhez? menjek el nőgyógyászatra? nagyon félek.. köszönöm a válaszokat

21L


2010. jan. 3. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ez hólyaghurut lesz.
2010. jan. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
urológiára menj el sürgössen.itt nem a nőgyógyász tud segíteni.az urológián vesznek rögtön vizeletmintát,megröntgenezik,vagy inkább ultrahangozzák aveséidet.én is voltam ilyenen.és rögtön tudtam mi a gond.lehet hogy a veséid gyúlladtak be.lázas is vagy?az urológiára kell időpont,dew odamehetsz úgy is ha ott azt mondod a kartonozóba,hogy sűrgős,és akkor rögtön fogadnak.jobbulást.
2010. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
EGYÉRTELMŰEN MENJ UROLÓGIÁRA,DE A NŐGYÓGYÁSZATOT SEM SZABAD KIZÁRNI,UGYANIS EZ MINDENKÉPP GYULLADÁS,ÉS A PETEFÉSZEK GYULL.IS KÜLDHET ÁT EGY KIS BACIT,HISZEN A KÉT DOLOG UGYE ELÉG KÖZEL VAN EGYMÁSHOZ.ÉN TAPASZTALATBÓL ÍROK:10 ÉVE KEZDŐDÖTT A KÁLVÁRIÁM.ABBAHAGYTAM A FOGAMZÁSGÁTLÓT ÉS FOLYTON HUGYÚTI FERTŐZÉSEM VOLT.EZT ÉRTS ÚGY, HOGY TÖBB KERESZTES GENNY,VÉR,COLI BACI,KB 2 HAVONTA.A FOGAMZÁSGÁTLÓ UGYANIS EGYFAJTA VÉDELMET NYÚJT A HÜVELYNEK, ÉS HIRTELEN ABBAHAGYÁSA OKOZTA A PROBLÉMÁT A NŐGYÓGYÁSZ SZERINT.EZEK UTÁN,HA MEGFÁZTAM ÉN NEM KÖHÖGTEM,HANEM CSÍPETT A PISIM.ÍGY MENT EGY ÉVEN ÁT,DE MÁR OLYAN GYAKRAN VOLT EZ,HOGY A GYÓGYSZEREK SEM HASZNÁLTAK.SZERENCSÉRE ÚJ HÁZIORVOSOM LETT ÉS Ő SZÓLT,HOGY MENJEK UROLÓGUSHOZ.ITT A VESERÖNTGEN ALKALMÁVAL DERÜLT KI,HOGY A SOK GYULLADÁS MIATT OLYAN MÉRTÉKBEN KÁROSODOTT A BAL VESÉM,HOGY CSAK MŰTÉTI ÚTON LEHETETT HELYREHOZNI.
2010. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!