Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? (hüvelyi...

Mi bajom lehet? (hüvelyi probléma)

Figyelt kérdés
tegnap és tegnap előtt nagyon darabos, fehér, krémesebb folyásom volt mint eredetileg. Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött (kicsi rendszertelen). Ma amikor kitisztítottam, éreztem egy nagy csomót a hüvelyemben. Amikor hozzáértem és megnyomtam fájt és darabos lett a folyásom. Ma már nem volt darabos, de mikor a csomót megnyomtam éreztem rajta egy "lyukat", és amikor kihúztam az ujjam véres volt kicsit, és utána rózsaszínes-barnás folyásom lett kb 30 percig. Mi lehet ez? Ciszta, fertőzés? Nagyon félek... 14 éves vagyok (Megyek majd nődokihoz, de félek szíólni anyukámnak, mert elég szégyenlős vagy, valamint nem tudom hogy nevelő vagy igazi anyukámnak szóljak...)
2014. jún. 21. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne nyúlkálj oda magadnak mert még fertőzést kapsz

Meg nem kell külön tisztítani sem, csak kívül(ről) kell megmosni

2014. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami gomba
2014. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A darabok miatt tisztítottam csak. Az a csomó micsoda?
2014. jún. 21. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogjuk tudni így megmondani, tessék nőgyógyászhoz fordulni. Óhatatlanul be fognak esni a canesten-reklámozók, de ne kezdd el magadat otthon gyógyítgatni. Nem kell részletezni egyik anyukád előtt se, csak megmondod, hogy furcsa a folyásod és kész. Majd a nőgyógyásznak elmondod részletesen, ne aggódj, ő látott már mindent.
2014. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!