Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti milyen kéztörlőt ajánlotok...

Ti milyen kéztörlőt ajánlotok tampon cseréhez?

Figyelt kérdés
A sulinkban nincs szappan szóval vmi nedves törlőkendő kéne ami hát jól tisztít. Tudom nyári szünet van nincs suli, de azért ilyenkor is elmegyünk helyekre. Melyik lenne a legjobb és hát nem túl drága?

2014. jún. 22. 10:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy nálunk csak rossmann meg dm van. meg hát persze spar, tesco, penny meg ilyenek de pl. a tesco messze van. : /
2014. jún. 22. 10:48
 2/13 anonim válasza:
Szappant...
2014. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem kell ehhez kéztörlő,valahol biztos csak van szappan.
2014. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet venni picike flakonos kézfertőtlenítőket, azok is jók, illetve az X-epil intim törlőkendőit tudom ajánlani.
2014. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát a suliban egyáltalán nincs szappan, nyilván itthon van, de azért hogyha elmegyünk vhova én szeretném hogy nálam legyen mert hát ki tudja? lehet hogy épp elfogyott a szappan az egyik mosdóba. Amúgy törlőkendőre gondolok nem ilyen kinyomosra . Abból melyik a legjobb?
2014. jún. 22. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak nőknek való intim törlőkendők, de sztem a baba törlőkendők jobbak. Vannak kis kiszerelésűek is. Meg ha minden igaz, akkor olcsóbb is.
2014. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem intim törlőkendőre gondolom, hanem sima nedves törlőkendőre mert nem OTT akarok tisztálkodni hanem mint mondtam csak a kezemet akarom letisztítani. De köszi a választ☺
2014. jún. 22. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az intim törlőkendőt nem csak a nemi szerved megtörlésére használhatod, hanem a kezedet is beletörölheted? Ha már úgyis a puncidba nyúlsz fel utána, akkor az lesz a megfelelő.
2014. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy kezet is lehet vele törölni de az drágább mint a sima kéztörlő nem? mindegy majd holnap elmegyek a dm-be és megnézem
2014. jún. 22. 12:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, felfogtam, hogy mit akarsz, ne aggódj.

azért írtam, hogy nézd meg a baba POPSItörlőket, amik nem csak popsitörlésre valók, viszont olcsóbbak, mint a felnőtteknek szánt cuccok.

Bár lehet, hogy téged az is zavar, hogy azt az anyukák popsitörlésre használják, na mindegy.

Azért szívesen.

2014. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!