Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhatnak ennyire a...

Mitől fájhatnak ennyire a melleim?

Figyelt kérdés
Második hónapja szedem az új fogamzásgátlómat, a régi 1 színű volt, ez 3 színű. Most tartok a 2. tablettánál a 2. színnél. Úgy érzem, meg tudnék őrülni, annyira fájnak a melleim, nyomásra érzékenyek, nagyon elnehezültek. Mitől lehet ez?
2010. jan. 4. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

énis 3 színűt szedek, és a 2. szín (nálam fehér) annak az elején néha nekemis elnehezülnek a melleim, és néha még a derekam is fáj.

a 3 fázisú tabletták olyanok, h úgy fejlesztették ki őket h a lehető legjobban igazodjon a a női test működéséhez, kb majdnem ugyanazt produkálja mint ahogyan a női test működik, csak tablettákkal szabályozva. ebben az időszakban van a peteéréses időszak (azok a tabletták nemhiába erősebbek amit akkor kell szedni), és peteérésnél szoktak érezni mellfájdalmat és derékfájdalmat is. sztm ezért van h aki 3 fázisút szed, annak a középső tablettáknál ilyen érzésük van. de lehet attólis h ezek nagyobb dózisú adagok, és ez hat így rád.

2010. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írass fel más fogamzásgátlót,ezek szerint ez túl erős neked,én bár nem szedek semmit,nekem is mindig fáj a mellem,de azért nem kellemetlen,elviselhetetlen.
2010. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért írt a doki 3 fázisút, mert előtte 1 fázisút szedtem, és az problémákat okozott, nem úgy szabályozta a menstruációmat, ahogy kellett volna. Lassan kezdek teljesen kétségbe esni.
2010. jan. 4. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Abban az időszakban lehet a peteérésed. Ovulációs fájdalmat nem érzel ezekben a napokban? Sztem a középső a tabletták "erősebbek", azért produkálhatsz ilyen tüneteket. Én amíg szedtem, egyszínűt szedtem és semmi panaszom nem volt vele.
2010. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát márpedig menj el,és csináljanak alapos vizsgálatot előtte,mert azért nem szabadna ennyire kellemetlen mellékhatásai legyenek,szóval szerintem jobb másra váltani,de persze alapos kivizsgálás után csak.
2010. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néha szoktak lenni alhasi fájdalmaim is (szurkál). Hol kevésbé, hol elég határozottan. Köszönöm a válaszokat, azt hiszem, tényleg visszamegyek a dokihoz (már lassan olyan lesz, mintha haza mennék), és kérek egy kivizsgálást.
2010. jan. 4. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony,kivizsgálás nelkül nem igazán tanácsos,mérjék csak meg szépen a hormonszintjeidet,meg az ehhez szükséges dolgokat,mert a test sem hiába jelez.
2010. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fél éve volt egy terhességmegszakításom, utána automatikusan azt a gyógyszert írta fel a doki, amit előtte is szedtem. Ezzel jelentkeztek a problémák, és ezért váltottam most. Köszönöm a válaszokat, mindenképp megnézetem magam.
2010. jan. 4. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!