Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint hüvelygomba?

Megint hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Reggel arra keltem, h picit viszket a hüvelynél, de olyan mint mikor volt hüvelygombám. Nincs folyás,se szag semmi. Van itthon 1db 100mg-os canesten kúpom, az még el fogja mulasztani? Csak azért gondolom mert időben észrevettem.
2014. jún. 23. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem ugyanígy volt, kikezeltem Canestennel. Vagyis csak azt hittem hogy kikezeltem, mert a tünetei szépen elmúltak. Rá néhány hétre alhasi fájdalmaim voltak és kontakt vérzéseim, elmentem nődokihoz megvizsgált. Hüvelygomba okozta, eléggé eldurvult. Én már azt hittem elmúlt, mégsem múlt el csak azt hittem.

Én azóta mindenkinek azt ajánlom, ne kezdjen házi kezelésbe hanem menjen el dokihoz egyből!

2014. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De márciusba voltam akkor kaptam rá gyógyszert amit a páromnak is be kellett vennie. akkor esetleg megint ilyet fogok kapni?
2014. jún. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!