Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam? Vagy hüvelygomba?

Felfáztam? Vagy hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Kb.1 hónapja kezdődött hogy nagyon viszkettem odalent így elmentem nőgyógyászhoz meg is vizsgált azt mondta hüvelygombám van,írt fel pimafucin kúpot és teblettát is amit egy héten csak egyszer szabad bevennem.A viszketés elmúlt de nem teljesen,és folyásom is lett ami eddig nem volt.! Valamint mikor pisilek is nagyon fáj és a párommal az együttlétek sem olyanok mint ezelőtt.Szerintetek akkor most felfáztam vagy hüvelygombám van még mindig?!

Vizeletet most fogok vinni a házi orvosomnak,szerintetek ő meg tudja mondani hogy mi áll a háttérben? Vagy vissza kell mennem a nőgyógyászhoz?


2014. jún. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A háziorvosod a vizeletedből látni fogja van e benne vér, vagy genny, bacik stb.

Ha fáj a vizelés, ég-csíp valószínű hogy felfáztál. De lehet, hogy a hüvelygombád sem múlt még el. A háziorvos után a felfázást ki tudod esetleg zárni, és akkor csak a nőgyógyászhoz kell ellátogatnod.

Amúgy hüvelygomba után egy ideig nem ajánlják a szexet, mert a párodra is ráragad és visszakapod. Mi sztem a canesten kúra után még pár hétig nem voltunk együtt. Ő sem akarta h elkapjon bármit is, így nem erőltette.

2014. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ha a háziorvos azt mondja hogy talált benne valamit akkor attól van a folyás is?

Mi sem feküdtünk le egymással egyből vártunk vele.:)

2014. jún. 12. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem volt már mind, de nem egyszerre. Amikor felfáztam nem volt hüvelyfolyásom, és amikor hüvelygombám voltnem fájt a pisilés. csak nagyon viszkettem.
2014. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.
2014. jún. 12. 14:50
 5/6 A kérdező kommentje:
a háziorvos azt mondta minden rendben van szóval vissza kell mennem a nőgyógyászhoz.:(
2014. jún. 12. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden valószínűség szerint hüvelygombád van, sajnos azt egyszeri kezelés nagyon sokszor nem szünteti meg, és az is tud csípő/égő vizeletet okozni, még ha nem is mindenkinél.

Természetesen menj el az orvoshoz, de ezzel egyidőben tarts némi cukormentes diétát, mert a gombák imádják a cukrot. Ha ezt kibírod egy darabig és a doki is kikezel, akkor remélhetőleg megszabadulsz tőle.

2014. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!