Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A piros betűs napok utáni pár...

A piros betűs napok utáni pár napon nagyon büdös barna folyadék jön. Hogy tudnám elfedni a szagot?

Figyelt kérdés

Normálisan tisztálkodok, és betétet is használok, de a piros betűs napok utáni pár napon mégis olyan erős szagú barna folyadék megy a betétbe, amit már az első pici csepp után is érzek.:S:S Próbáltam már, hogy parfümöt fújok a bugyimra, de a szag úgy is érződött, és ez nagyon zavar.:S Amikor csak tehetem cserélem a betétet, de vmikor már pár perc múlva újra érzem a szagot. És mégiscsak macerás a suliban óránként cserélni.:( Tudtok erre megoldást?

16/L


2010. jan. 4. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen bakteriális fertőzésed van, amit orvos könnyen gyógyítana. Javaslom, hogy keresd fel a nőgyógyászodat. Addig is esetleg megoldás lehet, ha mini tampont használsz, az nem engedi ki a szagokat.
2010. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Menj el nőgyógyászhoz!!!

Parfümöt fújtál a bugyira???Arra nem gondolsz hogy hüvelygyulladást okozhat??:O:O

2010. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz(pont a múltkor mondott vmit a tanárom erről a barna folyásról-de nem tom már pontosan mit,nem akarok hülyeséget leírni),bár az is lehet h nincs semmi baj(bár ha ennyire erős a szaga...hát nem tom:S),de biztos ami biztos,irány a doki,aztán csak megoldódik.Addig is Vannak illatosított betétek is,sztem azok elég jók.
2010. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kívülről fújtam a bugyimra parfümöt:D nem a hüvelyembe-.-
2010. jan. 4. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hacsak a menzesz után van ilyen szagod akkor az nemfeltétlen fertőzés. ha azlenne mindig szagos folyásod lenne. a tampon lenne a jó megoldás.
2010. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak a menszesz után van és csak pár napon keresztül. köszi:) megprüóbálkozom a tamponnal.
2010. jan. 4. 21:26
 7/7 anonim válasza:

Ha krémes állagú és fehér vagy átlátszó,az természetes...

Ha sűrű sárgás vagy sötétebb színű,kellemetlen szagú,illetve viszketéssel vagy égő érzéssel járó folyás viszont hüvelyfertőzést jelezhet. Ilyen esetben fordulj nőgyógyászhoz! Ne aggódj,a legtöbb fertőzés könnyen kezelhető! :)

2010. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!