Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 10 napja kesik, mikor meg...

Kb 10 napja kesik, mikor meg kellett volna jonnie valami barna folyadek jott par csepp. Tesztet is csinaltam 2ot de olyan a csik hogy alig laccik. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Valószínű, igen, nekem is mensi helyet, barna volt kicsit és annyi, és napról-napra erősödött as csík!!!
2011. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

nem tudom hallottál-e már róla,de van egy olyan ember akinek a szakmája nőgyógyász elég kedves emberkék ők és megtudják neked mondani hogy mi lehet veled


ilyen kérdést feltenni ide annyira fölösleges

vagy az vagy, vagy nem , én leszek az egyedüli aki azt fogja mondani , hogy NEM

2011. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy alig LÁTSZIK még pozitív. Szóval terhes vagy! Grat.
2011. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ártana nődokihoz menned mert bár a tíz napos késésnél biztosat még nem lát uh-n de ha nem erősödik a teszt csík+barna folyás az lehet rossz is pl.méhen kívüli!

Ne legyen de egy nőgyógy.vizsgálat és hcg-vérvétel nem árt és persze biztos választ ott kapsz nem itt!!!

Kívánom,hogy minden úgy legyen ahogyan szeretnéd de menj dokihoz!!!

2011. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

Teszel fel nekünk képet? Én szívesen megnézném!

2011. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!