Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy lehet megint terhes lett a barátnőm?

Figyelt kérdés
Segíteni szeretnék, mert nagyon tanácstalan. Történet: lassan 2 héttel ezelőtt volt neki művi. abortusza mert a körülmények nem engedték hogy megtartsa, de meg is bánta. A műtét után egy héttel volt neki aktusa ahol a barátja benne ment el, és rá 1-2 napra kicsit görcsölt meg vérzett, ilyen pecsételősen. Azt tudom (igaz nekem még soha nem volt, csak olvastam) hogy 1 hónapig tilos az aktus. Csak most ebben a helyzetben nem tudom mi lenne a teendő számára. Lehet megint terhes vagy esetleg spontán vetélése van/volt ??!! Tisztában van azzal is hogy nagyon felelőtlen dolog amit csináltak.
2014. jún. 24. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát terhes nem hiszem, max elintézte hogy soha többet ne lehessen gyereke. Bár aki ilyen felelőtlen és éretlen meg is érdemli. A saját életével játszik, de nem tudom sajnálni.
2014. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt igen, lehet terhes, ha nagy pechje van. Másrészt viszont sokkal egyszerűbb magyarázat az, hogy a műtéten átesett részt fölösleges terhelésnek sikerült kitenni, ettől vérzett be megint. Katasztrofálisan buta a barátnőd, ha ennyire nem tud uralkodni magán.
2014. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamint, nem csak az a probléma, hogy idő előtt szexelt, hanem az is, hogy ezek után is engedte, hogy belé élvezzenek. Agyhalott.
2014. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Védekezés hiányában van esély a terhességre. Ha nem jön meg a menstruációja, akkor tesztelni kell.
2014. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megvárjuk hogy esetleg megjön e neki. Bár ma volt neki ilyen barnás szürkés folyás. Mit jelenthet ?
2014. jún. 25. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, én bármilyen furcsa színű folyással sürgősen orvoshoz mennék egy műtét után... Még akár valami fertőzést is kaphatott. A pénisz nem a legtisztább dolgok közül való.
2014. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!