Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a mestruaciom! Terhes...

Kesik a mestruaciom! Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mar 10 napja kesik. 22 eves vagyok nekem nagyon ritkan szokott kesni es nem ilyen sok idot.. Most eleg stresszes idoszakomba vagyok mert vizsgazom lehet hogy attol kesik? Csinaltam tesztet is 4nappal ezelott szoval mikor meg 7 napja kesett de negativ lett..

2014. jún. 21. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív lett akkor nem vagy terhes.
2014. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, az a biztos. Vegyél valami jó minőségűt (Gabriel, Amazon, Gravi), és utána menj el orvoshoz. Ha pozitív azért, ha negatív akkor meg azért, hogy kiderüljön, nincs-e más baj. Ha negatív, akkor ráérsz a vizsgaidőszak végén is, ha pozitív, akkor kicsit fontosabb az orvos.
2014. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A teszt csak annyit mutat, hogy két hétnél régebbi aktusból nem terhes. Ha azon belül is volt valami, azt még nem mutatná.
2014. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés azért: élsz nemi életet?
2014. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A stressz miatt késhet szerintem
2014. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha meglesznek a vizsgák biztos meg fog jönni
2014. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, elek nemi eletet (lassan 5eve van baratom).. Es amugy vedekezunk de azert felek hogy nehogy terhes legyek.
2014. jún. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!