Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúrhat a mellbimbóm...

Miért szúrhat a mellbimbóm vagy ennek lehet-e következménye? Többi lent

Figyelt kérdés

Ide is kínos kicsit leírni de hát szükséges, mert tehetetlenül állok a szituáció előtt. Szoktam nyomkodni(mint a miteszereket) a mellbimbóm és lehet, hogy rossz helyen nyomtam meg és most nagyon szúr, de csak a mellbimbóm nem az udvar. Teljesen tanácstalan vagyok. Félek is, hogy akár rák is lehet. Kérem segítsen valaki!

16/L



2014. jún. 24. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja ezt én is vágom mert.. Amugy rossz szokás de ha nem tudsz segíteni akkor kérlek ne szólj hozzá
2014. jún. 24. 23:15
 2/6 A kérdező kommentje:
*már
2014. jún. 24. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

A segítség azzal kezdődik, hogy adsz egy értelmes választ arra, hogy miért csinálod, anélkül mégis mit válaszoljak? Ha mitesszeres, ha nedvedzik, ha tejszerű váladék jön belőle, ha konkrétan a mellbimbót nyomod, vagy a mellbimbó körüli részt, vagy csak szimplán hülye vagy és nyomkodod az mindegyik más eset és mást válaszolok rá. Nem a bunkózással kellene kezdeni.

De a lényeg, rákod ettől nem lesz, tök normális, hogy fáj, ha továbbra is nyomkodod, akkor mindig fájni fog.

Ezzel be is fejeztem a tanácsadást.

2014. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szúrni akár a nyomkodástól, akár az izzadtságtól is szúrhat. Amíg nem észlelsz fizikai elváltozást, ne aggódj, elmúlik. :)
2014. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sem lesz tőle.
2014. jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak pattanások a melleden?

Nem kéne nyomkodni

2014. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!