Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonváltozás miatt lehet a...

Hormonváltozás miatt lehet a hüvelygomba? L/18

Figyelt kérdés
Mindig akkor van hüvelygombám mielőtt megjön 1 héttel.

2014. jún. 25. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nálad valószínűleg egy állandó hüvelygomba, soha nem lett kikezelve rendesen. Valószínűleg az immunrendszered van annyira erős, hogy el tudja nyomni a tüneteket a ciklus nagy részében, de nem múlik el teljesen, ezért jön mindig vissza. Tessék nőgyógyászhoz menni és beszámolni erről.
2014. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már volt többször is kezelve erős gombaellenes gyógyszerrel is. 4 hétig kellett szedni hetente 1 szemet, már nevére nem emlékszek, de utána következő vérzés előtt megint volt. Barátom nincs szóval nem tudom, hogy mitől lehet.
2014. jún. 25. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Félig meddig igen lehet pl terhesség alatt a hormonális változás hatására megváltozik a hüvely PH-ja igy könyebben alakul ki gomba is. DE mivel nálad nem ez a helyzet igy nem emaiatt van- Én 2 évuig szenvedtem ugyanigy hogy havi elött pont egy héttel jött ki, napra pontosan mindig. AZtán kiderült hogy nem sima gomba hanem candida. Az pedig csak diéátval mulik el. de mindenképp kelle gy tenyésztés hogy biztos legyen hogy az van. Nekem a nögyógyász azzal magyarázta hogy a menstruáció ugye valamennyit tisztit rajta ezért elmulnak a tünetek aztán 3 hét mire megint annyira elszaporofdik hogy tünetet okozzon. Szedsz fogamzásgátlót? nekem az is hajlamositó tényezö volt.
2014. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és férfin nincs tünete de nekik is kezelni kell. nekik elég kenegetni, canesten avgy candibené krémmel 3--4 napig napi 3-szor legalább. Ha egy férfinál már van tünete akkor az nagyon erös fertözés.
2014. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót viszont IR-es vagyok, erre el is kezdtem már a diétát 3-4 hónapja.
2014. jún. 25. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
szintén zenész, na nekem brutál helyi gyógyszer (egyéb bakteriális fertözés miatt) és az Ir diéta elmulasztotta. ASz Ir is hajlamosit candidára sajnos.
2014. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nőgyógyász szart se csinál vele... felírja a retkes krémeket és leszarja........
2014. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!