Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruacio? Ha az lenne...

Ez menstruacio? Ha az lenne mikor menstrualnek ujra?

Figyelt kérdés
Mar 2. napja, hogy barna folt van a bugyimon. Ez valami elojele a menstruacionak vagy ez mar az vagy nem tudom most mi van. Most lenne eloszor, hogy menstrualnek. Azt sem tudom, hogy 1. alkalommal is 4het mulva lesz meg ujra vagy akkor kesobb/hamarabb.

2014. jún. 26. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is barnán kezdődött és nem jöttem rá egyből, hogy az. Első évben ritkán szabályos, teljesen összevissza lehet, 1 hét vagy 3 hónap után.
2014. jún. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első nekem is ilyen volt, de most már az előjele. szóval ez neked lehet az. Ritka eset lennél, ha pontosan 4 hét múlva lenne a 2. ;) nekem az első után fél évig semmi nem volt. De nyugi, minden rendben lesz :)

14/L (három éve volt az első menzeszem)

2014. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Csak azért félek, mert most meg már nincs és nem szeretném, hogy 3 hét múlva meglegyen, mert Wellness-ezni megyek és rossz lenne kihagyni e-miatt:(
2014. jún. 27. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!