Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja kesik, tul vagyok 2...

3 napja kesik, tul vagyok 2 negativ teszten, egyedul barnazas volt menstruacio helyett, de sokkal kevesebb, mintha menstrualnek. Meg csak nem is erzem hogy megjonne. Van meg remeny? Koran volt a teszt? (Nem reggeli vizeletbol csinaltam)

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napot késett, aztán egy nap volt olyan, mint a rendes mensi, s utána nekem is inkább csak un. barnázás. (egy betétbe is belefért volna, az egész 3-4 nap) Én sem éreztem semmit, sőt inkább a terhesség jeleit produkáltam. Lehet korán teszteltél, bár a remény hal meg utoljára. szerintem várj még pár napot, és reggeli vizeletből csinálj újabb tesztet.
2009. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeresíteni, de a negatív teszt az negatív teszt. Vagy van valami más tüneted van? Még azért próbáld meg pár nap múlva reggeliből...

Hátha...

2009. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Enyhe hasszurka es enyhe derekfajas..hanyinger nincs.. :(
2009. jún. 10. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog jönni...

Én is így jártam pár napja... :(

2009. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgyanígy voltam!!!!Csak nekem pozi tesztem volt utána elkeztem barnázni 3 napig 4-ik nap erős vérzés és a tesztem is negatív lett!Sajnos!!!Sztem a barnázás nem jó!Nekem is fájt a derekam!!!De kivánom neked tiszta szívből hogy babás legyél és ne legyen baj!!!
2009. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Akkor varok par napot,es ha nem jon meg tesztelek meg 1et,de mar nem remenykedek. :( Csak azt nem tudom,akkor mitol lehetett.
2009. jún. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!