Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb két napja véres folyásom...

Veronika18 kérdése:

Kb két napja véres folyásom van. Nem fáj semmim nincs lázam. De kicsit aggaszt a dolog. Ez mi lehet? Valaki volt már így? Mi a teendő elmúlik magától? Vagy minnél hamarabb doki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el még ma orvoshoz.
2014. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem menzesz, vagy nem pecsételő vérzés, menj orvoshoz, mert akár komoly betegségre is utalhat, jobb ha megnéznek!!
2014. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Voltál már dokinál?

Rendes piros vér vagy esetleg barnás a folyás? Igazából lehet hogy csak így jön meg a menstruációd, de hormonális elváltozás is okoz ilyet!


Én ugyanígy voltam, elejében csak aktus/orgazmus után tapasztaltam enyhe vérzést, majd pár nap múlva már nem csak aktust követően hanem egész nap tapasztaltam nagyon enyhe vérzést/barnás folyást. Már az alhasam is érzékeny volt, fájt. Ekkor orvoshoz mentem, és vizsgálat közben gombát látott. Valószínleg így eldurvult a hüvelygombám, amit egyébként azt hittem hogy sikeresen kikezeltem Canestennel, mert elmúltak a tünetek, de mégsem...

2014. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is csak szeretkezés után volt ilyen hogy véres volt a folyásom. Akkor azt hittem hogy a kicsit durvább szex miatt volt ez. De most úgy jött hogy nem is voltam a párommal. Eddig gombám még nem volt, vagy is nem tudok róla. Orvoshoz még nem mentem el. Anyukám már volt így és azt mondta ez előfordul neki is volt egy két nap múlva jele se volt. De ha nem múlik el orvoshoz megyek.
2014. jún. 27. 05:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ. Remélem nincs komoly baj.
2014. jún. 27. 05:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hormon eltérés okozza!
2014. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és kiderült, hogy chlamydia fertőzésem van :(
2014. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!