Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a teendő ha pici, nyálkás...

Mi a teendő ha pici, nyálkás vérfolt van a székletemben, de nem tudok orvoshoz menni? Lehet normális dolog ha meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Görcsöl a gyomrom, híg a székletem, nyilván valami bélfertőzés.Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.Mitől múlhat el?
2011. máj. 19. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet salmonella, de megfázástól sztem nem lehet ez a tünet!

Antibiotikumot kell szedni!

2011. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezzel nem jó viccelődni, ha hasi fájdalmakkal jár!


Nyilván ha székletürítés után piros vérzés lehet aranyér miatt, de sötétebb nyálkás vér bevérzett fekély, vagy vastagbéltumor jele is lehet!!

2011. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vér a székletben sosem normális dolog. Ha hasi illetve gyomorgörcseid is vannak, valószínű, hogy valami bélfertőzés lesz. Menj orvoshoz, lehet beküld a fertőző osztályra, hogy megvizsgálják a székleted. Tavaly a fiammal kerültünk kórházba ilyen miatt.


Antibiotikum meg nem kell minden esetben, pl a szalmonellát nem azzal kezelik, az csak kiürül a szervezetből. Hülyeséget írni nem muszáj.

2011. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!