Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire zárható ki a terhesség?

Mennyire zárható ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni fogamzásgátló tablettát. Bevettem már az 1. levéllel, az az 21 db-t. A menstruacióm meg is jött automatikusan ugye rá 1-2 napra. Mialatt szedtem az első levéllel, óvszerrel védekeztünk, a gumit is néztük, az se lyukadt ki egyszer sem. Mikor vége lett a menszinek, akkor szeretkeztünk újra a párommal, 1-2 alkalom után belém élvezett. Ennyi idő után már véd a fogamzásgátló tabletta, ha jól tudom, igaz?

2014. jún. 26. 09:54
 1/5 anonim válasza:
igen
2014. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Várjatok... Azt el is felejtettem, hogy az 2. levelet 2 órával később kezdtem el szedni, de úgy, ahogy kell, egy hétre rá. És az első levél utolsó szemét nem tudtam bevenni.
2014. jún. 26. 12:35
 3/5 anonim válasza:
az a 2 óra semmi. nekem 6kor kell beszedni de valamikor csak 9kor jut eszembe nem kell ennyire pontosan nézni ezt. azzal viszont lehet gond hogy az utolsót nem szedted be
2014. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerelmem takarított a hálóban és üresnek látta az elől hagyott levelet, pedig volt még benne egy. Ha emiatt be fog csúszni a baba, akkor gratulálok magunknak.
2014. jún. 26. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Több válasz is nagyon érdekelne.
2014. jún. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!