Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többszöri kimaradt menzesz,...

Többszöri kimaradt menzesz, terhesség nincs. Mi a lehetőség?

Figyelt kérdés

Decemberben abba hagytam a fogamzásgátló tabletta használatát- nőgyógyász tanácsára, mert rendszertelen vérzésem volt. Vér vizsgálat stb, minden rendben volt, mastodynon cseppeket írt fel, hormon mentesen rendeződjenek a dolgok. Ez a kúra a mai napig tart, ezért nem is szedek fogamzásgátló tablettát. Viszont a második menzeszem maradt már ki, pedig terhes nem vagyok. Július közepére van időpontom az orvoshoz, de addig nem bírok várni, nem tudom mi lehet a probléma. Volt vki hasonló helyzetben? Hogyan lehet "meghozni" a menzeszt, gyógyszerrel? Válaszokat előre is köszönöm!

26 éves vagyok


2014. jún. 23. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyasa ezzel jár. Van akinek azonnal rendeződik, vkinek csak egy év múlva.
2014. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!