Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Fábián Zsolt plasztikai...

Dr. Fábián Zsolt plasztikai sebészről vélemények?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 7 éve csináltattam nála az orromat (Debrecenebn) és nagyon szép munkát végzett.
2014. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kolegám,jófej
2014. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zselésalmatorta válasza:
Nekem egy életre szóló egészségkárosodást okozott, ez a kontár. Egy minimális bőrfelszínt érintő dologról volt szó , amit mindenki szerint én nagyítottam fel, nem plasztikai műtétről, a párom azt mondta, hogy nem is probléma. A terhesség alatt depressziós lettem és ez az állapot még sokáig fenn állt, és azt gondoltam, hogy változtatok mindenen ami zavar, majd kialakul minden szépen. Úgy is lett volna ha egy tisztességes emberhez megyek, nem egy aljas pénzhajhászhoz, aki 1 forintért tönkreteszi bárki életét. Most már valódi esztétikai elváltozásaim vannak, ennek a kontárnak köszönhetően, emellett mindennapos fájdalmaim, és életre szóló egészségkárosodásom, egy tönkrement családom, egy kisfiam aki leginkább sírni látja az anyukáját. Nem én vagyok az egyetlen áldozata ennek a kontárnak, és felháborítónak tartom hogy praktizálhat. Érdemes a többi fórumon is olvasgatni.
2018. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kontár de a javából!!!!

Förtelmesen elrontotta a füleimet!!

2019. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fujtato banan ***** válasza:
Hentes mészáros! Börtönbe vele! Ilyen ember műt még?? Tönkretett teljesen!
2019. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__plasztikai-..


Nekem plasztikai műtétet csinált 2001-ben, de úgy eldeformálta, hogy borzalom. Aki szét akarja barmoltatni magát, az menjen hozzá bátran! Egy kontár!

2020. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!