Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Fábián Zsolt plasztikai...

Dr. Fábián Zsolt plasztikai sebészről szeretnék véleményeket kapni! Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Már voltam nála konzultáción, rendkívül szimpatikus volt, mellnagyobbításról lenne szó egyébként. Azonban eléggé izgulok a műtét miatt és megnyugtatna ha sok pozitív tapasztalatról olvashatnék vele kapcsolatban. Előre is köszönöm! :)

2015. ápr. 2. 11:50
 1/8 anonim válasza:

egyik ismerosomnek leszedett az arcarol egy darab bort ,mert el volt egve meg evekkel azelott es nagyon zavarta hogy csunya volt az eges helye

nos hat a plasztikai mutet utan megrosszabb lett,volt ahol nem is tapadt oda a bbor es a heg is oriasi volt

2015. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diam12345 válasza:
Nekünk is elszúrta. azóta se tudta senki helyrehozni, amit tönkrevágott. Az egész életünket pokollá tette...
2015. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bal fülem teljesen lefaragta, de a másik se lett jó!!
2019. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fujtato banan válasza:
Aki csúnya akar lenni csak az menjen hozzá. Én nem ajánlom. Sajnos még praktizál.
2019. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy hentes, nekem 99-ben csinált mellplasztikát,de katasztrófa lett. Nem ajánlom!
2019. dec. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zselésalmatorta válasza:

A legaljasabb ember akivel találkoztam. Becsapott, oda sem figyelt arra amivel megkerestem. Még tartott a terhesség alatt kialakult depresszióm, mikor elmentem a rendelőjébe, egy általam felnagyított semmiséggel. Négy éve mindennap azon jár a fejem , hogy miért nem tudtam felállni és kimenni onnan, nem védtem meg magam. Végig néztem ahogy megnyomorít, és elcsúfít egy életre, aznap mindent elvesztettem.

Nem jelentem fel ,mert már eléggé tönkrement a család élete, és úgy sem hozható helyre amit művelt.

2020. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos nekem sem jók a tapasztalatok. Pénzéhes, csak addig érdekli a páciense, mìg nincs az összeg a zsebében. És még kontár munkát is végez.Egy plasztikai beavatkozásra azért megy el az ember, hogy szép legyen. Nem rosszabb, mint volt. Nekem a mellműtétem rontotta el, asszimmetrikusak maradtak. 1millió forintot dobtam ki. A kontroll után azt mondta, föl is kellett volna varrni. A műtét után. Jókor szólt...Persze majd rohanok szétszabatni magam újra, persze nem ingyen gondolta a korrekciót. Soha ne menjetek a közelébe.
2021. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A műtéte után újra kellett csináltatnom mind a két fülem, borzalom!!!!!!!!!!!!!! Oda ne menjen senki!!!!
2021. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!