Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció mit...

Rendszertelen menstruáció mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és rendszertelen a menstruációm. Holnap szeretnék strandra menni, de holnap lenne a 28.nap, de sose jön meg pontosan. Most akkor holnap ne is menjek bele a vízbe? vagy ha vízbe vagyok nem jöhet meg?

2014. jún. 26. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nap közben is megjöhet akármikor, az hogy vízben vagy, nem állítja meg, ha jönni akar...

Ha tampont használsz, egy minit tegyél be, mielőtt vízbe mész. Ha betétet, én a helyedben nem mennék vízbe. Amíg betéteztem, strandnak a közelébe sem mentem kb. a 20. naptól.

2014. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tampont nem tudok használni, nem sikerül ..
2014. jún. 26. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Tampont csak akkor szabad használni, ha éppen vérzel. Egyébként nagyon ártalmas, felsérti a hüvelyedet.

Semmi előjele nincs, ha meg akar jönni? Figyeld a tested, és ezután tapasztald ki. Mellfeszülés, pattanásosabb arc, enyhe húzó érzés az alhasadban, puffadtabb has, láb, mintha kicsit meghíznál, idegesebb is lehetsz ilyenkor. Ha ezeket érzed, pár napon belül meg szokott jönni. Nézd meg, nálad milyen tünetek vannak.

2014. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, és beszélj vele! Lehet hogy hormonális probléma okozza, amit ki kell vizsgálni! A nőgyógyász el fog küldeni az endokrinológushoz, ha más panaszod is van (pl erős szőrösödés). Ha fogamzásgátlót ajánl, keress másik orvost, mert az nem fogja megoldani a problémádat.
2014. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó

köszi a válaszodat , de csak arra voltam kiváncsi, hogy bele mehetek-e a vízbe ..


egyébként belementem , és még mindig nem jött meg ...

2014. jún. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!